Прием на ученици

Списък на записаните ученици в първи клас

за учебната 2023 / 2024 година

 

  1. Крисия Мартинова Михайлова

  2. Димитър Петев Терзиев

  3. Стефани Венциславова Кукенска

  4. Михаела Мариян Багарова

  5. Крисия Красимирова Къневска

  6. Велислав Радославов Дичевски

  7. Янислав Янков Николов

  8. Стефан Стефанов Попов

  9. Мартин Всилев Гадевски

  10. Данчо Росенов Кулев

  11. Димана Василева Пейникова

  12. Марина Мариова Пейнекова

  13. Стефан Преславов Дренски

  14. Ивая Росенова Йорданова

  15. Александра Василева Ангелска

  16. Ивайла Василева Чолакова

  17. Александра Стефанова Димитрова

  18. Цветелина Бориславова Ванкова

  19. Микаела Пламенова Банкова

  20. Васил Валери Искрев

  21. Симеон Антониев Анчев

  22. Никола Николаев Нанков

  23. Даниел Мариянов Бетов

  24. Рая Емилова Димова

  25. Мария Лъчезарова Лазарова

  26. Калина Красимирова Хасъмска

  27. Данаил Ивайлов Кавръков

  28. Теодора Маринова Личева

  29. Вася Нихад Ризванович

  30. Преслав Петров Йонков

  31. Савелина Борисова Николова

  32. Красимир Каменов Пешаков

  33. Глория Георгиева Ненова

  34. Сияна Василева Топалска

  35. Изабела Илианова Тодорова

  36. Пресиян Костадин Колев

  37. Валентин Костадин Колев

  38. Преслав Михайлов Карадочев

  39. Ивелина Христова Йотова

  40. Владислав Любомиров Кръстев

  41. Кристиян Миленов Ганев

  42. Десислава Антонова Маринова

  43. Кристиан Ценков Цоков

  44. Теодор Красимиров Вълев

  45. Виктор Красимиров Вълев

  46. Никола Минков Миревски

  47. Пламен Павлов Витков

  48. Ангела Ангелова Станева

  49. Катерина Красимирова Костова

  50. Калин Калинов Калчев

  51. Мариса Мартинова Кючукова

  52. Стойчо Бориславов Илиев

  53. Цветелина Красимирова Цанина

  54. Дара Даниелова Колева

  55. Алекс Денисов Сираков

  56. Яна Христова Николова

 

 

Списък на записаните деца в подготвителна група

за учебната 2023 /2024 година

 

 

  1. Крисия Юлиянова Димитрова

  2. Дария Юлиянова Димитрова

  3. Ивайла Ивелинова Томова

  4. Ема Стефанова Банчева

  5. Светлозар Деянов Христов

  6. Петър Георгиев Минчев

  7. Диего Костов

  8. Мария Ивайлова Казанджиева

  9. Пламена Ангелова Йовчева

  10. Владимир Георгиев Георгиев

  11. Калина Христова Николова

  12. Моника Ивайлова Гътовска

  13. Тома Петров Иванов

  14. Даниел Стефанов Илковски

  15. Кристиян Стефанов Илковски

  16. Даяна Светлинова Василева

  17. Тонислав Владимиров Стоянов

  18. Мария Георгиева Куцарова

  19. Ели Радославова Колева

  20. Изабела Христова Данова

  21. Християна Матеева Матева

 

 

 

 

 

Заповед за прием в ПГ, I- IV клас Свали

Заявление за приемане в Подготвителна група в училище Свали

Декларация за постоянен/ настоящ адрес на дете  за приемане в I клас Свали

Заявление  за приемане в I клас Свали

Декларация за защита на личните данни Свали

Прием на ученици за II, III и IV клас

Необходими документи:    

  1.Молба (по образец от НУ „Св. Св. Кирил и Методий”).

  2.Удостоверение за преместване от предишното  училище.