Грамоти, награди, отличия


Наша гордост

неделя 27 март 2022 - 20:21:46

3040

Преслав Делчев от IV „в“ клас се представи отлично в националния кръг на състезанието по музика „Ключът на музиката“.



[ Прочети още... ]

Наградени коледни картички

понеделник 20 декември 2021 - 16:16:21

  

Viber   2021 12 20 13 07 09 905  Viber   2021 12 20 13 07 08 478    Viber   2021 12 20 13 07 08 375Viber   2021 12 20 13 05 52 697



[ Прочети още... ]

Класирани ученици на призови места през учебната 2020-2021 година

петък 02 юли 2021 - 22:29:07

1,2,3 място- наградени ученици

ПГ

1 и 2 място в Конкурса за художествени изпълнения

I,,а“

СБНУ – златен медал

Виктория Ивелинова Стоянова

сребърен медал

Ивайла Красимирова Колева, Калина Дочева Николова

Лъчезар Боянов Ненков, Симона Тихомирова Ралчевска

I,,б“

Училищен конкурс за рецитиране на стихотворение ,,Моята България“:

I място - Риа Спасова

II място – Кристияна Миховска

III място – Йоана Таслакова

От финалното състезание към СБНУ – 10 сребърни медала.

II „а“

Михаил Любомиров Маринов - Специална награда в училищен конкурс за рисунка на тема “Картини от България”;

Марина Минкова Стоева - второ място в училишен конкурс за художествено изпълнение на стихотворение на тема “България”;

Класирани 7 ученици на финалното състезание към СБНУ.

II „б”

Сиана Миленова Златекова – Специална награда в училищен конкурс за рисунка на тема “Картини от България”;

Радослава Марианова Йончева – първо място в училишен конкурс за художествено изпълнение на стихотворение на тема “България;

Сияна Георгиева Куцарова – второ място в училишен конкурс за художествено изпълнение на стихотворение на тема “България”;

Сиана Миленов Златекова – второ място в общински конкурс на тема “С Ботев в сърцето”

III „а“

„Европейско кенгуру“ – 3-то място

СБНУ – Мишел Иванова

III „б“

СБНУ Национално финално състезание – златен медал

Теодора Пежгорска, Стилян Иванов

Петър Баръмов

Сребърен медал – Никола Трифонов

Национално математическо състезание „Европейско кенгуру“ – Веселин Василев – II място

Конкурс за рисунка „С очите си видях бедата“ - Сиана Гачевска – III място

III „в“

Общински конкурс „Доброто в нас“, организиран от Община Троян и ОБКБППМН – грамота и награда за участие - 12

- Преслав Делчев и Момчил Минков - есе;

- Даяна Димитрова, Диана Тинева, Мишел Йорданова, Матеа

Цанкова, Милена Мимкова, Милица Костова, Мартин Димитров, Росица Марковска, Максим Стоименов

Конкурс за коледна картичка "Магията на коледната нощ", организиран от Община Троян и ОБКБППМН – Мария Бойнин – 3 място

Училищен конкурс за художествено изпълнение на стихотворение на тема “Моята България; Ния Босева - 1 място; Матеа Цанкова – 2 място

НЧ „Наука“ Дни на талантите – Александра Станева; Момчил Минков

СБНУ Национално финално състезание – златен медал

Ния Босева, Момчил Минков

Сребърен медал – Любов Събчева, Милена Минкова

IV „а“

Училищен конкурс за рисунка на тема „Моето добро дело“ – Мария Кукенска , Мария Васева

Общинския конкурс за Коледна картичка, организиран от община Троян и ОКБППМН - Виктория Пенчева – 1 място

Състезания конкурси, организирани от СУ „Васил Левски“ по повод на патрона на училището , на национално ниво:

Конкурс за рисунка „С духа на Апостола, към предизвикателствата на днешното време“, второ място за Деница Маринова;

Поетичен рецитал, посветен на Васил Левски - 2 място – Себастияна Мичева; 3 място – Мария Кукенска

Презентация на тема „Паметта за Левски в моя роден край“: 2 място – Себастияна Мичева, поощрителна награда – Мария Кукенска

Девети национален конкурс за ученическа рисунка на тема „Пейзаж от моята България“, организиран от НГПИ „ Проф. Венко Колев“, поощрителна награда за Деница Маринова

Национално финално състезание, организирано от СБНУ

Златен медал и грамота– Мария Кукенска

Сребърен медал и грамота - Мария Васева, Виктория Пенчева, Андрей Христов, Деница Маринова, Деница Николова, Христо Казанджиев, Себастияна Мичева, Християна Венкова, Стефани Колева

Национална олимпиада „Знам и мога“- класирани ученици за областен кръг: Себастияна Мичева, Христо Казанджиев, Мария Кукенска, Андрей Христов, Стефани Колева

Национална олимпиада по Гражданско образование с проект „Нашата диря в летописа на училището“, класиран за Национално ниво;

IV „б“

Поетичен рецитал, посветен на патрона на СУ“В. Левски/ - I място на Марио Радионов Стратев.

„ Паметта на Левски“ – за съчинение - Изабел Пехливанова – III място.

Естетически издържан проект „Твори зелено“ – Изабел Дочева Пехливанова.



[ Прочети още... ]

Награди- IV клас

сряда 23 юни 2021 - 12:13:13

Наградени ученици от IV клас

Viber   2021 06 23 09 46 58



[ Прочети още... ]

Категории новини